Udostępnij:

 

 W dniu 21 lipca 2011 r. w Jarosławcu na placu za Punktem Informacji Turystycznej zagościło plenerowe studio „RADIA KOSZALIN”. W ramach akcji promocyjnej radio przeprowadziło „na żywo” audycję z Jarosławca „Lato na gorąco”.

Od 9.00 do 14.00 reporterzy rozmawiali z gośćmi, wczasowiczami, turystami, próbując jak najlepiej zaprezentować naszą gminną perełkę – Jarosławiec.

Założeniem programowym przedsięwzięcia była prezentacja ciekawych miejsc, ludzi, wydarzeń i lokalnych inicjatyw.

 


Jarosławiec przywitał reporterów „płacząco” – w tym dniu od rana padał deszcz i wiał silny wiatr.

Do letniego, plenerowego studia zawitali ciekawi ludzie min.: Zastępca Wójta Gminy Postomino – Adam Drapała opowiadał o lokalnych wydarzeniach, imprezach, inwestycjach, koordynator ds. ratowników WOPR – Krzysztof Lewadowski opowiedział o jarosławieckich plażach i bezpieczeństwie nad wodą, zaś artysta plastyk – Jadwiga Czerwińska opowiadała o zdolnej młodzieży i zajęciach artystycznych organizowanych przez CKiS. Na antenie zagościła też mistrzyni Europy, olimpijka, wielokrotna mistrzyni Polski, zdobywczyni ponad 300 medali w pływaniu – Alicja Pęczak – gość honorowy XV Ogólnopolskich Zawodów Pływackich „Klif Jarosławca”.

Plenerowe studio w Jarosławcu zapraszało też wszystkich, którzy chcieli powiedzieć coś ciekawego na antenie, pozdrowić znajomych i rodzinę. „Zaczepieni” przez reporterów mówili o tym dlaczego Jarosławiec wybrali na miejsce swojego letniego wypoczynku. Organizowane były też konkursy, a każdy kto odwiedził letnie studio „Radia Koszalin” otrzymał upominek ufundowany przez centrum kultury i Sportu w Postominie oraz Radio Koszalin.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury turystów było sporo. Niektórzy robili sobie pamiątkowe zdjęcia na tle plenerowego studia. Można było też podpatrzyć pracę radia „od kuchni”.

Audycję „Lato na gorąco” na żywo z Jarosławca prowadzili Edyta Lubiak i Krzysztof Plewa.

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine