Udostępnij:

MUZEUM 1

Totalizator Sportowy jako partner Biegu po Plaży po za wsparciem biegu przyjedzie do Jarosławca z „Mobilnym Muzeum". Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00-19:00 zapraszamy Państwa do strefy Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO.

TS NOWY BOK 2 22.03

Koło Latarni Morskiej w Jarosławcu będzie dostępne dla wszystkich odwiedzających do mobilnej kolektury oraz do odwiedzenia za darmo Muzeum Mobilnym Totalizatora Sportowego, które powstało z okazji 65-lecia istnienia spółki. Muzeum to specjalny pojazd zawierający wyjątkową ekspozycję, stanowi połączenie bogatej przeszłości przedsiębiorstwa z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.


Dzięki prezentacjom multimedialnym oraz eksponatom, odwiedzający mogą lepiej poznać historię spółki. Umożliwia to wirtualny spacer po Studio LOTTO oraz sekcja historyczna, która obrazuje przekrój gier Totalizatora Sportowego. Będzie można tutaj zobaczyć historyczne plakaty, kupony oraz archiwalne zdjęcia z kolektur. Chętnych organizatorzy zachęcają do sprawdzenia swojej sportowej wiedzy w specjalnym quizie oraz udokumentowania swojej wizyty w zainstalowanej w muzeum fotobudce.

Do startu zostało tylko 5 dni! Dla spóźnialskich udostępniamy możliwość zapisania się w Jarosławcu. Sekretariat (hala sportowa przy SP w Jarosławcu) czekać na Państwa będzie: w sobotę w godz. 18:00-21:00 i w niedzielę od godz. 7:00.Do zobaczenia!!!

MUZEUM 1

MUZEUM 1

MUZEUM 1

MUZEUM 1

MUZEUM 1

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine