Udostępnij:

lut. top

Serdecznie zapraszamy na koncert Mateusza Podorskiego z zespołem MAGNUS, uczestnika wielkich muzycznych turniejów Disco Star - The Voice Of Poland. Wstęp na koncert darmowy, scena na placu widokowym koło morza (za Punktem Informacji Turystycznej, ul. Nadmorska). Zapraszamy do wczucia się i wspólnego śpiewania repertuaru Krzysztofa Krawczyka jak i disco polo. Będzie możliwość wspólnego śpiewania oraz wspólnej zabawy w miłych dla wszystkich warunkach w strefie chill.

Mateusz Podorski zaczyna swoją trasę koncertową właśnie od pięknego Jarosławca. Będzie tam 2 dni - 30 i 31 lipca. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Mateusz za każdy zagrany koncert nie otrzymuje wynagrodzenia od Miast i Gmin, natomiast gra każdy koncert za to co dostanie od ludzi. Dlatego już dziś prossimy wszystkich uczestników o wsparcie - będą w kilku miejscach specjalne puszki, do których będzie można wrzucić pieniążka dla Mateusza.


Koncert będzie trwał 60 minut góra 90 minut i będzie się składał z repertuaru band-owego, disco w stylu band-owym, piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz piosenki własne.

Zapraszamy na to piękne wydarzenie. Mamy nadzieję na wsparcie wszystkich uczestników.

lutjpg

Komentarz Mateusza:

WItam bardzo gorąco redakcję oraz wszystkich odbiorców , przede wszystkim gorące zaproszenia ślę do wszystkich osób które będą miały możliwośc wzięcia udziału w moim koncercie zapewniam wam przede wszystkim bardzo dużo dobrej zabawy ! Nie stawiam na pierwszym miejscu pieniędzy bo one są rzeczą dla mnie pomocną ale nie najważniejszą . Stawiam na pierwszym miejscu publiczność i wszystkich tych którzy będą chcieli ze mną tam być . Wy dla mnie jesteście na 1 miejscu . Już dziś proszę również o wsparcie mojego dzieła i dziękuję za każdą pomoc. Do zobaczenia w pięknym Jarosławcu Mateusz

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine