Udostępnij:

country zenit plakat piątki z kulturą960top

Tylko kilka dni dzieli nas od kolejnego wydarzenia z cyklu "Piątki z kulturą" organizowanego przez Centrum Kultury i Sportu. W tym tygodniu będzie można zobaczyć zespół Country Zenit. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Koncert odbędzie się tradycyjnie na letniej scenie za Punktem Informacji Turystycznej w Jarosławcu (ul. Nadmorska, przy zejściu na plaże nr 4) w ten piątek, 16 sierpnia 2019, start o godz. 20:00 - wstęp wolny. Gorąco zapraszamy.

DSC 0911


"Country Zenitpowstał w lutym 2011 roku, przy Nowotomyskin Ośrodku Kultury. Jesteśmy pierwszym zespołem grającym country w Nowym Tomyślu.

Będąc na początku działalności artystycznej, wykonujemy covery znanych standardów muzyki country. Posiadamy również w swym dorobku artystycznym utwory napisane i skomponowane przez członków zespołu.

Country Zenit zadebiutował po siedmiu miesiącach od swego powstania. Pierwszy koncert był niemałym sukcesem wśród lokalnej publiczności. Zespół został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez publiczność jak i miejscową prasę która na swych łamach nie szczędziła pozytywnych opinii poświęconych zespołowi i muzyce jaką wykonuje.

Po tym wydarzeniu Country Zenit był zapraszany do udziału i prezentacji swojego dorobku na licznych festynach i piknikach. Niemniej jednak członkowie zespołu za największe dotychczasowe wydarzenie w swojej krótkiej działalności uważają zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country "Czyste Country" Wolsztyn 2013."

www.countryzenit.pl

 country zenit plakat piątki z kulturą960

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine