Udostępnij:

sloneczna stacja jaroslawiec 2019

„Słoneczna Stacja” to projekt, podczas którego Telewizja POLSAT spotyka się z widzami i zachęca do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu na wakacjach.

Ekipa Telewizji POLSAT wyruszyła do najpopularniejszych polskich kurortów. W tym roku zawita również do Jarosławca i to w ten weekend!

Na wszystkich plażowiczów czeka mnóstwo atrakcji - zajęcia sportowe, spotkania z gwiazdami telewizji i influencerami oraz plenerowe kino letnie. Gospodarzami „Słonecznej Stacji” są Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.


Organizatorem akcji jest Telewizja POLSAT wraz z gminą Postomino.

Jeśli nie możesz być z nami na plaży, zobacz relację w telewizji - niedziela 19:30.

sloneczna stacja jaroslawiec 2019 2

W „Słonecznej Stacji” będziemy mówić o bezpiecznych wakacjach oraz aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu, szczególnie w polskich kurortach. Na miejscu oprócz prowadzących obecni będą również influencerzy oraz gwiazdy telewizji. Dodatkowo, w ramach „Słonecznej Stacji”, w każdą sobotę pojawi się plenerowe kino letnie! Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin - w specjalnej strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można wziąć udział w turnieju piłkarzyków stołowych, powstanie boisko do siatkówki oraz ścianka wspinaczkowa. W strefie bezpieczeństwa Plusa ratownicy medyczni będą przeprowadzać profesjonalne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i promować prosty do zapamiętania numer ratunkowy nad wodą: 601 100 100, którego znajomość może okazać się bardzo pomocna w sytuacjach zagrażających życiu. Dzięki wykorzystaniu technologii VR, która przeniesie uczestników szkolenia do wirtualnego świata, chętnie doświadczą symulacji udzielania pierwszej pomocy. Plażowicze będą też mogli skorzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której będą czekały na nich hamaki i leżaki.

Partner akcji, PZU zaprasza wszystkich do Strefy Bezpieczeństwa, gdzie Niestraszki zapewnią nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim będą rozmawiać z dziećmi i rodzicami o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Dodatkowo w specjalnym namiocie PZU Zdrowie specjaliści będą udzielać porad w zakresie: dietetyki i dermatologii oraz zapraszać na masaż i konsultacje z fizjoterapeutą. Spragnieni aktywnego wypoczynku będą mogli rozpocząć dzień razem z PZU, wspólną zumbą, a zakończyć go relaksacyjną jogą. Wszystko to w ramach projektu Bezpieczne Wakacje z PZU.

- Atmosfera jest naprawdę fantastyczna. Pracy jest dużo, tempo czasami zawrotne, ale to dlatego, że mamy do pokazania sporo fajnych rzeczy, które dzieją się przez cały weekend w naszych „miasteczkach”. Oprócz rozmów dotyczących ważnych rzeczy - zdrowia czy bezpieczeństwa podczas wakacji - chcemy też zwrócić uwagę na to, co fajne. Często sami na własnej skórze testujemy atrakcje, na przykład uczymy się jeździć na skuterze wodnym. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i wspaniale spędzimy razem czas, a pozytywna energia naszego duetu i plażowiczów trafi też do widzów! - mówi Elżbieta Romanowska.

- Uwielbiam „Słoneczną Stację”, bo podczas tej akcji możemy w końcu na żywo spotkać się z ludźmi, którzy widzą nas tylko na ekranach telewizorów. Możemy porozmawiać, pograć w piłkę siatkową na plaży, spędzić razem czas. Po raz drugi poprowadzimy tę akcję razem z Elą Romanowską, z którą świetnie mi się współpracuje. Nasz duet ma w sobie mnóstwo energii, którą chcemy zarażać wszystkich plażowiczów. Szykuje się świetna zabawa, dużo atrakcji sportowych, ale też rozmów o bezpieczeństwie. Do zobaczenia! - zachęca Rafał Maserak.

info: www.polsat.pl

 

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine