Udostępnij:

Na dworze robi się coraz chłodniej a to znak, że niewiele już czasu pozostało do XI Ogólnopolskiego Biegu Mikołajkowego „Powitanie Zimy 2011” w Jarosławcu. Start imprezy przewidziano na godz. 11.00 w sobotę, 3 grudnia 2011 r. Z uwagi na trwające prace przy umocnieniu jarosławieckiego klifu zmieniono miejsce startu i mety wszystkich zaplanowanych w tym dniu dystansów, które zlokalizowane będzie w okolicach latarni morskiej w Jarosławcu – ul. Szkolna.


Biuro zawodów mieścić się będzie na sali sportowej Zespołu Szkół w Jarosławcu, ul. Bałtycka 65B (przy latarni morskiej) i będzie czynne od godz. 9.00 w dniu zawodów.

Dzieci i młodzież otrzymują przy zapisach kartę uczestnictwa, którą wypisują ich opiekunowie prawni (oddają ją sędziom na mecie) oraz czapkę mikołajową, bon na grochówkę a na mecie dyplom i słodki upominek od św. Mikołaja. Młodzież wystartuje na dystansach 600, 800, 1000 i1.200 m. Pierwszy bieg zaplanowano na godz.11.00. Na zwycięzców biegów młodzieżowych czekają medale za miejsca I-III i nagrody rzeczowe za m-ca I-VI. Najmłodszy uczestnik otrzyma także Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jarosławcu.

Na godz. 12.20 zaplanowano start marszu III Mikołajkowe 2 milemorskie na dystansie 3.704 m. Tym razem zawodnicy sklasyfikowani zostaną wyłącznie w klasyfikacji open, odrębnie kobiet i mężczyzn.

XI Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy „Powitanie Zimy2011”wystartuje o godz. 13.00 na dystansie 6000 m. Trasę biegu stanowić będą 2 pętle o długości 3.000 m każda. Bieg główny rozegrany zostanie bez podziału na kategorie wiekowe. Za miejsca I zwycięzcy w klasyfikacjach kobiet i mężczyzn otrzymują rowery, za kolejne miejsca przewidziano też bony na zakup sprzętu i odzieży sportowej ufundowane przez Decathlon. Tradycyjnie zwycięzcy otrzymają też puchary lub statuetki.

Biegacze i kijkarze przy weryfikacji otrzymują bon na grochówkę, mikołajowe czapki i gadżety od sponsorów a na mecie dyplom i słodki upominek.

Opłata startowa w wysokości 10,00 zł wnoszona jest przez biegaczy biegu głównego i uczestników marszu Nordic Walking. Nie przewiduje się zwolnień z opłat.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi.

REGULAMIN XI Ogólnopolskiego Biegu Mikołajkowego „Powitanie zimy 2011”

SZKIC TRAS XI Ogólnopolskich Biegów Młodzieżowych „Powitanie zimy 2011”

SZKIC TRASY III Mikołajkowych 2 mil morskich Nordic Walking „Powitanie zimy 2011”

SZKIC TRASY XI Ogólnopolskiego Biegu Mikołajkowego „Powitanie zimy 2011”

Agnieszka Czarnuch

Źródło: www.postomino.pl

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine